SCW12C-05 by mean well
Image is representational - see mfr. specs
SCW12C-05
MEAN WELL
Module DC-DC 1-OUT 5V 2.4A 12W 9-Pin
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: SCW12C05
Supplier:
MEAN WELL
Part No:
SCW12C-05
COO:
Tw
ECCN:
EAR99
1
Dimension:
31.8 x 20.3 x 12.2 mm