SCW20A-15 by mean well
Image is representational - see mfr. specs
SCW20A-15
MEAN WELL
DC/DC - Module - 1 Output - 15V@1.333A - 20W
DESCRIPTION
Search Keywords: SCW20A15
Part No:
SCW20A-15
Dimension:
31.8 x 20.3 x 12.2 mm