SCW20B-12 by mean well
Image is representational - see mfr. specs
SCW20B-12
MEAN WELL
DC/DC - Module - 1 Output - 12V@1.666A - 20W
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: SCW20B12
Supplier:
MEAN WELL
Part No:
SCW20B-12
COO:
Tw
ECCN:
EAR99
1
Dimension:
31.8 x 20.3 x 12.2 mm