SCW20C-15
MEAN WELLDC/DC - Module - 1 Output - 15V@1.333A - 20W
DESCRIPTION
DC/DC - Module - 1 Output - 15V@1.333A - 20W
Search Keywords: SCW20C15
Part No:
SCW20C-15
Dimension:
31.8 x 20.3 x 12.2 mm