SCWN03A-12 by mean well
Image is representational - see mfr. specs
SCWN03A-12
MEAN WELL
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 12V 0.25A 3W 8-Pin DIP Module
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: SCWN03A12
Supplier:
MEAN WELL
Part No:
SCWN03A-12
COO:
CN
ECCN:
EAR99
1
Dimension:
31.8 x 20.3 x 10.2 mm