SCWN03C-12 by mean well
Image is representational - see mfr. specs
SCWN03C-12
MEAN WELL
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 0.25A 3W 8-Pin DIP Module
DESCRIPTION
Search Keywords: SCWN03C12
Part No:
SCWN03C-12
Dimension:
31.8 x 20.3 x 10.2 mm