SCWN03E-12 by mean well
Image is representational - see mfr. specs
SCWN03E-12
MEAN WELL
Module DC-DC 5VIN 1-OUT 12V 0.25A 3W 8-Pin DIP Module
DESCRIPTION
Search Keywords: SCWN03E12
Part No:
SCWN03E-12
Dimension:
31.8 x 20.3 x 10.2 mm