SCWN06C-15 by mean well
Image is representational - see mfr. specs
SCWN06C-15
MEAN WELL
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 15V 0.4A 6W 8-Pin DIP Module
DESCRIPTION
Search Keywords: SCWN06C15
Part No:
SCWN06C-15
Dimension:
31.8 x 20.3 x 10.2 mm