SPAN02B-12
MEAN WELLModule DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 0.167A 2W 7-Pin SIP Module
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
DESCRIPTION
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 0.167A 2W 7-Pin SIP Module
Search Keywords: SPAN02B12
SPECIFICATIONS
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
Supplier:
MEAN WELL
Part No:
SPAN02B-12
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
COO:
CN
ECCN:
EAR99
Supplier Standard Pack:
1
Dimension:
21.8 x 9.2 x 11.1 mm
IN STOCK: 32
Ships today, if you order in
Factory Lead-Time 16 Weeks
Qty
Unit Price
1
Product Guides
CUSTOMERS
ALSO BOUGHT
D Sub Connector - HD44 - 44 Contacts - Plug - Crimp - DB - AMPLIMITE 90 Series - Metal Bod...
JACK, RTANG, PCB, 50 OHM, BNC
AMPLIMITE,ASY,RCPT,STD,109,1
MTL406N
Toggle Switch - 4PDT - On-On - 6A 125V (AC) / 4A 28V (DC) - 17.00mm Locking Lever - 1/4-40...