DSC1101AI5-056.3200T by microchip technology
Image is representational - see mfr. specs
DSC1101AI5-056.3200T
Microchip Technology
CMOS Oscillator - 56.32 MHz ±10ppm - Output Enable w/Standby - 2.25 to 3.6V - 6-lead VDFN - –40°C to +85°C - Tape&Reel
RoHS Compliant
REEL Packaging
Accessories
DESCRIPTION