DSC1121DI1-026.6000T
Microchip TechnologyCMOS Oscillator - 26.6 MHz ±50ppm - Output Enable - 2.25 to 3.6V - 6-lead VDFN - –40°C to +85°C - Tape&Reel
DESCRIPTION
CMOS Oscillator - 26.6 MHz ±50ppm - Output Enable - 2.25 to 3.6V - 6-lead VDFN - –40°C to +85°C - Tape&Reel