DSC1121DM1-030.0000T by microchip technology
Image is representational - see mfr. specs
DSC1121DM1-030.0000T
Microchip Technology
CMOS Oscillator - 30 MHz ±50ppm - Output Enable - 2.25 to 3.6V - 6-lead VDFN - –55°C to +125°C - Tape&Reel
RoHS Compliant
REEL Packaging
Accessories
DESCRIPTION