MCP1322T-46LE/OT by microchip technology
Image is representational - see mfr. specs
MCP1322T-46LE/OT
Microchip Technology
Processor Supervisor 4.6V 2V to 4.7V 1 Active High/Active Low/Open Drain/Push-Pull Automotive 5-Pin SOT-23 T/R
RoHS Compliant
REEL Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: MCP1322T46LEOT
Part No:
MCP1322T-46LE/OT
COO:
MY
ECCN:
EAR99
3000
Package Type:
REEL
Maximum Reset Threshold Voltage:
4.669 V
Maximum Power Dissipation:
240 mW
Dimension:
2.9 x 1.6 x 1.3(Max) mm
Maximum Operating Supply Voltage:
5.5 V