PCMAS60S24 by mtm power
Image is representational - see mfr. specs
PCMAS60S24
MTM Power
AC/DC Power Supply - 60W - 24VDC - Input 100-240 VAC - Chassis Mount - cUL/UL certified
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: PCMAS60S24
Supplier:
MTM Power
Part No:
PCMAS60S24
EAR99
1
Dimension:
166 x 85 x 35 mm