04020VA-24P-AA-00
NMB Technologies CorporationTubeaxial Fan - 24VDC - Square 40mm L x 40mm H - Ball Bearing - 11.3 CFM (0.316m³/min) - 37.0dB - 2.4 W - 9500 RPM - 2 Wire Leads.