04020VA-24Q-CA-00 by nmb technologies corporation
Image is representational - see mfr. specs
04020VA-24Q-CA-00
NMB Technologies Corporation
Tubeaxial Fan - 24VDC - Square 40mm L x 40mm H - Ball Bearing - 12.4 CFM (0.347m³/min) - 42.0dB - 2.16 W - 11000 RPM - 2 Wire Leads.
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: 04020VA24QCA00
Supplier:
NMB Technologies Corporation
Part No:
04020VA-24Q-CA-00
COO:
CN
ECCN:
EAR99
210
IN STOCK: 3
Ships today, if you order in
Buy all 3 in-stock or the regular minimum order quantity of 5