06025SA-12Q-AL-D0 by nmb technologies corporation
Image is representational - see mfr. specs
06025SA-12Q-AL-D0
NMB Technologies Corporation
Tubeaxial Fan - 12VDC - Square 60mm L x 60mm H - Ball Bearing - 26.8 CFM (0.750m³/min) - 35.0dB - 3.4 W - 5300 RPM - 3 Wire Leads.