08025VE-24P-GT-D0 by nmb technologies corporation
Image is representational - see mfr. specs
08025VE-24P-GT-D0
NMB Technologies Corporation
Tubeaxial Fan - 24VDC - Square 80mm L x 80mm H - Ball Bearing - 73.1 CFM (2.05m³/min) - 53.0dB(A) - 6.72 W - 7000 RPM - 3 Wire Leads.