09225VA-12Q-CA-00 by nmb technologies corporation
Image is representational - see mfr. specs
09225VA-12Q-CA-00
NMB Technologies Corporation
Tubeaxial Fan - 12VDC - Square 92mm L x 92mm H - Ball Bearing - 96.4 CFM (2.70m³/min) - 51.0dB - 8.64 W - 5600 RPM - 2 Wire Leads.