11938MA-24P-GA-00 by nmb technologies corporation
Image is representational - see mfr. specs
11938MA-24P-GA-00
NMB Technologies Corporation
Tubeaxial Fan - 24VDC - Square 119mm L x 119mm H - Ball Bearing - 181.2 CFM (5.13m³/min) - 59.5dB - 22.4 W - 4700 RPM - 2 Wire Leads.