S8BA24D24D960SBF by omron automation
Image is representational - see mfr. specs
S8BA24D24D960SBF
Omron Automation
UPS - DIN rail type - Separated battery type - DC-DC - 40 A - 960 W
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: S8BA24D24D960SBF
Supplier:
Omron Automation
Part No:
S8BA24D24D960SBF
COO:
CN
ECCN:
EAR99
1
Data Lines Connector:
RJ45
Backup Time:
6 min
Battery Capacity:
7.8Ah
Battery Recharge Time:
8h
Efficiency:
N/A
Family:
S8BA-24D24D960SBF
Battery Voltage Rating:
25.2 VDC