S8VKG12024400 by omron automation
S8VKG12024400
Omron Automation
Power Supply,Pro, Single-phase, 120 W, 24VDC, 5A
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: S8VKG12024400
Supplier:
Omron Automation
Part No:
S8VKG12024400
COO:
ID
ECCN:
EAR99
1
AC Input Voltage:
85 to 264 V
Dimension:
122 x 125 x 40 mm