S8VKG24048400 by omron automation
Image is representational - see mfr. specs
S8VKG24048400
Omron Automation
AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 5A 240W 8-Pin
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: S8VKG24048400
Supplier:
Omron Automation
Part No:
S8VKG24048400
COO:
ID
ECCN:
EAR99
1
Family:
S8VK-G
AC Input Voltage:
N/A
Efficiency:
92(Typ) %
Dimension:
151 x 60 x 129.7 mm