S8VKX12024AEIP by omron automation
Image is representational - see mfr. specs
S8VKX12024AEIP
Omron Automation
Book type power supply - 120 W - 24 VDC - 5 A - DIN rail mounting - Push-in terminal - Coated - display - Ethernet IP / Modbus TCP compatibility
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: S8VKX12024AEIP
Supplier:
Omron Automation
Part No:
S8VKX12024AEIP
COO:
CN
ECCN:
EAR99
1
Efficiency:
92(Typ) %
DC Input Voltage:
N/A
Family:
S8VK-X12024A-EIP
AC Input Voltage:
N/A
Dimension:
92.3 x 55 x 94.7 mm