S8VKX12024EIP by omron automation
Image is representational - see mfr. specs
S8VKX12024EIP
Omron Automation
Book type power supply - 120 W - 24 VDC - 5 A - DIN rail mounting - Push-in terminal - Coated - Ethernet IP / Modbus TCP compatibility
DESCRIPTION
Search Keywords: S8VKX12024EIP
Supplier:
Omron Automation
Part No:
S8VKX12024EIP
COO:
CN
ECCN:
EAR99
1
Efficiency:
92(Typ) %
Dimension:
92.3 x 55 x 94.7 mm