S8VKX24024AEIP by omron automation
Image is representational - see mfr. specs
S8VKX24024AEIP
Omron Automation
Book type power supply - 240 W - 24 VDC - 10 A - DIN rail mounting - Push-in terminal - Coated - display - Ethernet IP / Modbus TCP compatibility
DESCRIPTION
Search Keywords: S8VKX24024AEIP
Supplier:
Omron Automation
Part No:
S8VKX24024AEIP
COO:
CN
ECCN:
EAR99
1
Efficiency:
93(Typ) %
Family:
S8VK-X24024A-EIP
Dimension:
123.7 x 38 x 129.8 mm