NCP45732IMN24TWG by onsemi
NCP45732IMN24TWG
onsemi
Load Switch, Integrated, ecoSWITCH™ 11.7 mΩ, 24V, 8 A, Fault Protection
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION