NCV4274AST33T3G by onsemi
Image is representational - see mfr. specs
NCV4274AST33T3G
onsemi
LDO Regulator, 400 mA, 40 V, 150 µA IQ 3.3 V, 2%
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION