NXH450N65L4Q2F2PG
onsemiPower Integrated Module (PIM), I-Type NPC 650 V, 450 A IGBT, 650 V, 375 A Diode Pressfit pins
RoHS Non-Compliant
Tray Packaging
Discontinued & Replaced
Certificate of Compliance Guarantee
DESCRIPTION
Power Integrated Module (PIM), I-Type NPC 650 V, 450 A IGBT, 650 V, 375 A Diode Pressfit pins