25TQC22MYFD by panasonic
Image is representational - see mfr. specs
25TQC22MYFD
Panasonic
Conductive Polymer Tantalum Solid Capacitor - 22uF ±20% - 25V - SMT - 3.5 x 2.8mm - 105°C
RoHS Compliant
Reel Packaging
Accessories
DESCRIPTION