6TPE330MA9EL by panasonic
6TPE330MA9EL
Panasonic
Cap Tant Polymer 330uF 6.3VDC D3L CASE 20%( 7.3 X 4.3 X 2.8mm) SMD 7343 0.009 Ohm 105C T/R
Accessories
Discontinued & Replaced
DESCRIPTION