ECH-U1H393JX5 by panasonic
Image is representational - see mfr. specs
ECH-U1H393JX5
Panasonic
Cap Film 0.039uF 50V PPS 5% (3.2 X 2.5 X 2.1mm) Stacked 125°C T/R
DESCRIPTION
Search Keywords: ECHU1H393JX5
Part No:
ECH-U1H393JX5
EAR99
2000
Voltage:
50 VDC
Capacitance Value:
0.039 uF
Tolerance:
5 %
Size:
3.2 x 2.5 x 2.1 mm
IN STOCK: 1,000
Ships today, if you order in
Buy all 1,000 in-stock or the regular minimum order quantity of 2000