ECQ-E2333KFB by panasonic
Image is representational - see mfr. specs
ECQ-E2333KFB
Panasonic
Cap Film 0.033uF 250V PET 10% (10.3 X 4.5 X 12.5mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
DESCRIPTION
Search Keywords: ECQE2333KFB
Part No:
ECQ-E2333KFB
Voltage:
250 VDC
Capacitance Value:
0.033 uF
Tolerance:
10 %
Size:
10.3 x 4.5 x 12.5 mm