ECQ-E6334JF by panasonic
Image is representational - see mfr. specs
ECQ-E6334JF
Panasonic
Cap Film 0.33uF 630V PET 5% (26 X 7.8 X 17mm) Radial 22.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: ECQE6334JF
Supplier:
Panasonic
Part No:
ECQ-E6334JF
COO:
CN
ECCN:
EAR99
1000
Package Type:
Bag
Dielectric:
PET
Voltage:
630 VDC
Capacitance Value:
0.33 uF
Tolerance:
5 %
Mounting:
Through Hole
Termination Style:
Radial
Size:
26 x 7.8 x 17 mm