ECQ-UBAF472M by panasonic
Image is representational - see mfr. specs
ECQ-UBAF472M
Panasonic
Metallized Polypropylene Film Capacitor - 300VAC - 0.0047uF ±20% - 15.3x5.0x11.5mm LS=12.5mm - Straight
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Accessories
Discontinued
DESCRIPTION