ECW-F6135JL by panasonic
Image is representational - see mfr. specs
ECW-F6135JL
Panasonic
Cap Film 1.3uF 630V PP 5% (28 X 17.6 X 24.4mm) Radial 25mm 105°C Bulk
DESCRIPTION
Search Keywords: ECWF6135JL
Part No:
ECW-F6135JL
EAR99
100
Voltage:
630 VDC
Capacitance Value:
1.3 uF
Tolerance:
5 %
Size:
28 x 17.6 x 24.4 mm