EEF-TX0D471RC by panasonic
Image is representational - see mfr. specs
EEF-TX0D471RC
Panasonic
Conductive Polymer Aluminum Electrolytic Capacitor - 470uF ±20% - 2.0V - ESR: 4.5 mohm - SMD
RoHS Compliant
REEL Packaging
Accessories
DESCRIPTION