ELF-17N017A by panasonic
Image is representational - see mfr. specs
ELF-17N017A
Panasonic
Common Mode Chokes Dual 2.3mH 1.7A 126mOhm DCR Thru-Hole
RoHS Compliant
Tray Packaging
Accessories
Discontinued
DESCRIPTION
Search Keywords: ELF17N017A
Supplier:
Panasonic
Part No:
ELF-17N017A
COO:
CN
ECCN:
EAR99
1000
Package Type:
Tray
Family:
N
Configuration:
Dual
Dimension:
23.2 x 15.5 x 22.5 mm