ERA-2VEB1002X by panasonic
Image is representational - see mfr. specs
ERA-2VEB1002X
Panasonic
Thin Film Chip Resistor - 10 kOhms ±0.1% - ±25ppm/K - 0402 - 0.1W - Tape&Reel
RoHS Compliant
Reel Packaging
Accessories
DESCRIPTION