ERJ-1TYJ752U by panasonic
Image is representational - see mfr. specs
ERJ-1TYJ752U
Panasonic
Res Thick Film 2512 7.5K Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
RoHS Compliant
Reel Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: ERJ1TYJ752U
Supplier:
Panasonic
Part No:
ERJ-1TYJ752U
COO:
JP
ECCN:
EAR99
4000
Package Type:
Reel
Resistance Value:
7.5 KOhm
Power Rating:
1 W
Tolerance:
5 %
Case Size:
2512
Temperature Coefficient:
±200 ppm/°C
Operating Temperature:
-55 to 155 °C