EXB-V8V223JV by panasonic
Image is representational - see mfr. specs
EXB-V8V223JV
Panasonic
Res Thick Film Array 22K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Concave SMD T/R
DESCRIPTION
Search Keywords: EXBV8V223JV
Part No:
EXB-V8V223JV
Resistance Value:
22 KOhm
Tolerance:
5 %
Temperature Coefficient:
±200 ppm/°C