FSD82-18-C by panduit
Image is representational - see mfr. specs
FSD82-18-C
Panduit
Polypropylene insulated ferrules – single wire yellow DIN end sleeve, 10 AWG (6.0mm²), .71"(18.0mm) pin length.
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION