GES99F-A-C0 by panduit
Image is representational - see mfr. specs
GES99F-A-C0
Panduit
Grommet Edging, Solid - PO - Black, Weather Resist - 0.099 in TH - 100ft/Roll
RoHS Compliant
Reel Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: GES99FAC0
Supplier:
Panduit
Part No:
GES99F-A-C0
Alias/AKA:
GES99F-A-C0
Unit of Measure:
Per Roll
COO:
US
ECCN:
EAR99
1
Package Type:
Reel
Body Thickness:
0.8 mm
Color:
Black
Durometer:
N/A
Dimension:
4.8 mm