LWC75-A-L20 by panduit
Image is representational - see mfr. specs
LWC75-A-L20
Panduit
Cable Clamps and Clips Latching Wire Clip Adhesive Nylon 6.6 Black 0.75mm
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Adhesive backed latching wire clip, .75" (19.1mm) bundle, black.
Search Keywords: LWC75AL20
Supplier:
Panduit
Part No:
LWC75-A-L20
Alias/AKA:
LWC75-A-L20
COO:
US
ECCN:
EAR99
50
Style:
Latching Wire Clip
Body Material:
Nylon 6.6
Color:
Black
IN STOCK: 50
Ships today, if you order in
Buy all 50 in-stock or the regular minimum order quantity of 250