T400X000VX1Y by panduit
Image is representational - see mfr. specs
T400X000VX1Y
Panduit
Yellow, vinyl tape, 4.00".
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
The T400X000VX1Y Continuous Printable Labeling Tape is ideal for safety signage and identification. A resin ribbon is recommended. Use with Easy-Mark Plus Labeling Software and TDP printers. Vinyl. 4" x 100' (101.6 mm x 30.5 m). Color Yellow. 1 roll per p