PC307-12G-X by picker components
Image is representational - see mfr. specs
PC307-12G-X
Picker Components
Telecom Relay - 1FormC - SPDT - 1A - Coil: 12VDC@0.15W - Gold Clad Contacts - PCB Through Hole
RoHS Compliant
TUBE Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: PC30712GX
Supplier:
Picker Components
Part No:
PC307-12G-X
COO:
CN
ECCN:
EAR99
25
Package Type:
TUBE
IN STOCK: 20
Can Ship immediately
Buy all 20 in-stock or the regular minimum order quantity of 25