3780-36-BLU by pomona electronics
Image is representational - see mfr. specs
3780-36-BLU
Pomona Electronics
Test Lead - Minigrabber - Hook Clip to Free End - 5 A - 30VAC - 60VDC - 36.0" (914.40mm) Length - Blue.