ABL-11.0592MHZ-B2 by abracon
Image is representational - see mfr. specs
ABL-11.0592MHZ-B2
Abracon
Crystal - HC/49US (AT49) - 11.0592MHZ (+/-) 20ppm - 18pF - -20°C to +70°C - Leads 0.018 Dia
RoHS Compliant
BULK Packaging
Accessories
DESCRIPTION