ACMP-Q3226-501-T by abracon
Image is representational - see mfr. specs
ACMP-Q3226-501-T
Abracon
Automotive Power Common Mode Choke - 500 ohms ±25%@100MHz - 0.8A - 50VDC - DCR: 0.18ohms
RoHS Compliant
REEL Packaging
Accessories
DESCRIPTION