ASEMB-80.000MHZ-LY-T
AbraconMEMS Clock Oscillator - 80.000 MHz (+/-) 10ppm - 15pF - SMD - -40°C to +85°C - Tape&Reel
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
DESCRIPTION
MEMS Clock Oscillator - 80.000 MHz (+/-) 10ppm - 15pF - SMD - -40°C to +85°C - Tape&Reel